Web Tasarım

R10 Davetiye

R10 webmasterlerin buluştuğu geniş içerikli bir form sitesidir. Üyelik alımları kaliteyi düşürmemek için davetiye yöntemiyle yapılmakta. Davetiyeyi üyelerden yada sitenizin uzantısına ait bir mail adresiniz ile davetiye@r10.net mail adresine kişisel bilgilerinizi internet geçmişinizi web siteniz yada çalıştığınız bölüme ilgili bilgiler uzmanlık alanınız varsa ve referans gibi bilgileri barındıran ayrıntılı bir mail göndermeniz sonucunda kişisel bilgileriniz uygun görülürse size davetiye gönderilecektir.
Site bir webmaster sitesi olduğundan dolayı ağırlıklı web ile ilgili bilgiler barındırıyor.
Google Analytics
Google Ads
Google AdWords
Yandex
Dmoz
Mobil Uygulama
Word Press
Web Uygulamarı (Ücretli, Ücretsiz)
Makale
Host
Vps, VDS, Dc
Domain
Gibi bir çok konu ve hizmetler hakkında bilgiler, kampanyalardan haberdar olabileceğiniz geniş çaplı bir platform. Son zamanlarda webmaster sitelerinde baya meşhur olan web sitenizin analizini çıkartan bir uygulamaya da sahip. Yani uzun lafın kısası webmaster işi ile ilgileniyor iseniz veyahut bir web sitesi yapacaksanız bu siteye mutlaka uğrayınız. Kim bilir belki yapmak istediğiniz projeyi burda bedava bile bulabilirsiniz, yada aradığınız domain bu sitede satılığa çıkmış olabilir.

R10: www.r10.net

Yorum Yaz

*E-mail adresiniz gizli kalacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öneriler

Yeni Makaleler