Yandexden 32GB Hediye Depo Alanı

Yandex 3 Temmuz 2017 gününe kadar mobil uygulamasını telefonuna kurup dosya yükleyen her kullanıcısına 32GB hediye ediyor. Yapmanız gereken tek şey. Telefonunuzun Androidler için Google Play yada iOS içinde App Storeden YanDisk uygulamasını indirmeniz. Yandexin sitesinden ayrıntılara bakabilirsiniz bknz. https://yandex.com.tr/support/disk/enlarge/bonus-space.html Tabiki bu bir reklam kampanyası olduğu için mail kutunuza reklam içerikli mailler gelebilir. Android telefon üzerinden kurulumu nasıl gerçekleştireceğimize bir bakalım.
Arama kısmına yandisk yazarak aratınız. Çıkan listeden Yandex.Disk uygulamasını seçiniz.

Yandex.Disk uygulamasını yükleyiniz.

Yükleme işlemi bittikten sonra açınız.

Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. Giriş aşamasında size 32GB hediye edelim mi diye soracak eğer atlarsanız o bölümü Ayarlar bölümünden aktif edebilirsiniz.

Giriş sağladık. Yandex.Diskteki dosyalarımızı buradan kontrol edebiliriz. Ayarlara gidelim ve alanımıza bir 32GB daha ekleyelim.

Ayarlara giriniz.

Etkinleştir dedikten sonra bir adet dosya yüklenmesi için bekleyiniz.

Tebrikler 32GB daha alınıza eklendi. 10GB daha önceden vardı toplam 42GB alanımız oldu. Hayırlı uğurlu olsun.

Zülfü Mehmet ÖZÇİFÇİ

Uzun zamandır yayında olan ve tamamen kişisel bir blog sitesi olan zulfumehmet.com sitesinin kurucusuyum. Geçimimi İnşaat Teknolojileri Kalite Kontrol Teknisyeni olarak daim etsem de Bilişim üzerine araştırmalarımı deneyip paylaştığım bir blog yayınlamaya karar verdim. Faydalı olması umuduyla.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

"Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir. H.Ş."

yandex