Genel Günlük Hayat

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da  Savaş, Cio, Özgür, Berto ve Anafor’un Adana’nın Hürriyet mahallesinde maceralarını konu alan amatör demeye dilimin varmadığı günümüz profesyonel dizilerine taş çıkartan bir dizi.

3. Sezeon Teaser yayınlandı.

Teaser

Yeni sezonda da her bölümü merakla bekleyeceğimiz dizi  maalesef https://www.blutv.com.tr üzerinden yayınlanacak. İlk iki sezon youtube üzerinden yayınlanan internet dizisi artık blutv üzerinden dizileri yayınlacak.  Artık blutv anlaştıklarına göre elde edilen bütçe ile çekimler daha profesyonel olacağını umuyoruz.

Adanada bir kaç gencin birleşerek mahalledeki kanunsuzluklara dur demeye çalışan, Kurtlar Vadisi’nin yerini almaya aday maceralı bir dizi. Adana şivesi ile konuşmalar gayet güzel olmuş. Abartılan yerler olsa da yeni sezonda Adana kültüründen de bol sahneler koymalarını bekliyoruz. Hep Adananın kötü yanlarını değil de güzel yanlarını da sahnelenirse daha güzel olacaktır.

Yeni sezonda kendilerine başarılar dilerim.

Yorum Yaz

*E-mail adresiniz gizli kalacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öneriler

Yeni Makaleler