Bilgisayar Linux Microsoft

En İyi Oyun Server Kurma Sitesi – ServerKurma.com

En İyi Oyun Server Kurma Sitesi – ServerKurma.com

Oyunlarda yer alan görsel verilerin çok büyük olması kaliteli sunucu kullanma ihtiyacını doğurmaktadır. Oyunseverlerin bu ihtiyacını 12 yıl önce gören ve Türkiye’nin ilk game hosting firması olan Server Kurma Bilişim Hizmetleri günümüzde de çalışmalarını sürdürmektedir. Buz yazımızda oyun sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve vizyonu sayesinde her zaman rakiplerinden bir adım önde olan bu firmayı, en iyi server kurma sitesi serverkurma.com’u konuşacağız. Özellikle Rust Server Kiralama, Minecraft Server Açma, Vds sunucu kiralama hizmetlerini detaylandırırken diğer game hosting hizmetlerine de değineceğiz.

Server Kurma Bilişim Sistemleri 12 yıl önce Türkiye’nin ilk game hosting firması olarak kuruluyor. Şirket yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde günümüze kadar kesintisiz hizmet veren nadir firmalardan biridir. Game hosting hizmetlerinin yanı sıra profesyonel hosting hizmetleri ile de çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sağlamaya çalışırken teknik desteğini de 7/24 sunmaktadır. Tamamen profesyonellerden oluşan serverkurma.com ekibi müşteri memnuniyeti bilinci ile çalışmaktadır.

Serverkurma.com Hizmetleri Nelerdir?

serverkurma.com’un hizmetlerinden bahsedeceğimiz bu yazımızda detaylı olarak Rust Server Kiralama, Minecraft Server Açma, Vds sunucu kiralama hizmetlerini anlatacağız. Ancak serverkurma.com profesyonel olarak müşterilerine hangi hizmetleri sunmaktadır, tamamına bakalım;

  • Game server
  • VDS server
  • Web hosting hizmetleri
  • Dedicated server

Yukarıdaki hizmetleri satın almak ve detaylarını incelemek için www.serverkurma.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Satın alma işlemlerini de güvenli ödeme seçeneklerini kullanarak aynı site üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Rust Server Kiralama

Son zamanlarda oyun severler tarafından çok fazla tercih edilen Rust Server Kiralama hizmeti ile oyun paneli ya da VDS server seçenekleriniz oluyor. Oyununuzu nasıl yöneteceğinize teknik ekip ile beraber karar verebilir ve size en uygun olan yönetim şeklini belirleyebilirsiniz. Uygun fiyatlara da sahip olan Rust Server Kiralama paketlerini incelemek ve satın almak için şu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: Rust Server Kiralama

Minecraft Server Açma

Oyun serverlarının en popüleri Minecraft Server Açma hizmeti de serverkurma.com hizmetlerinde yer alıyor. Minecraft sunucu ve diğer oyun sunucuları için beklemenize de gerek yok. Siz paket tercihinizi ve ödemenizi yaptıktan hemen sonra server kurulum işlemi başlatılıyor ve biter bitmez size teslim ediliyor. Oyun serverınız kurulduktan sonra serverınıza istediğiniz mod, plugin, script dosyalarını FTP kullanarak yükleyebilirsiniz. Aklınıza takılan ya da endişe ettiğiniz her konuda da teknik ekipten her zaman destek alabilirsiniz. Minecraft Server Açma hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımıza tıklayınız. 

VDS Sunucu Kiralama

Game hostingin yanı sıra VDS sunucu kiralama ile de başarısını kanıtlayan Server Kurma Bilişim Sistemleri, Türkiye ve Avrupa lokasyonu sunuyor. Tercihinize ve ihtiyaçlarınıza göre alternatifli VDS sunucu paketlerini seçebilirsiniz. DDoS korumasına sahip VDS sunucu hizmeti ile serverlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Uygun fiyatlı VDS server paketlerini ve hizmet detaylarını incelemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Sektörüne yön veren ve yenilikçi bakış açısını asla kaybetmeyen ServerKurma sayesinde sizler de kaliteli server hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. Şu anda fenomen YouTuber ve Twitch yorumcularının da tercihi serverkurma.com’dur. Ayrıca Türkiye’deki müşterilerinin yanında yurt dışında da birçok müşteriye sunucu hizmeti vermektedir. Sorunlarınıza ve sorularına anında çözüm bulan, sizin için her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışan bu firma ile çalışmak, size de değer katacaktır.

Yorum Yaz

*E-mail adresiniz gizli kalacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öneriler

Yeni Makaleler